İnsan kaynakları

YENİLİKÇİ, GÜVENİLİR, DİNAMİK VE ŞEFFAF

Başarımızın sırrı bu değerlerde gizli. Bu değerlerimiz aynı zamanda tüm çalışanlarımızla birlikte içinde yaşamak istediğimiz kültürün temel taşlarıdır. Ekibimizin tamamını çok değerli ve şirketimizin gelişimine paralel olarak sürekli geliştirilmesi gereken en önemli kaynağımız olarak görmekteyiz. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımızın kendi kişisel gelişimlerinin sorumluluklarının farkında olacakları yüksek performanslı bir çalışan kültürü yaratmayı arzuluyoruz.

Sektöründe bir dünya markası olan şirketimizin, stratejik hedeflerine ulaşabilmek, global dünyada sürekli değişen rekabet koşullarında konumunu muhafaza etmek ve geliştirmek adına yüksek kapasiteli çalışanlara gereksinim duymaktadır.

TCC-The Chair Company; vizyonumuza ulaşmak için yaratıcılığını kullanan, sürekli gelişime açık, işi ile özdeşleşen, motivasyonu yüksek çalışanlara sahip olmayı ve bunları destekleyen, sağlamlaştıran ortam ve uygulamaları yaratarak kendisini geleceğe taşıyacak olan yetenekleri bünyesine katmayı amaçlamaktadır.

Açık pozisyonlarımıza Kariyer.Net ile başvuru yapabilirsiniz.

Paylaş