YENİ BİR OFİS KOLTUĞU JENERASYONU

Bu tanıtımın amacı; Grammer Office ailesinden, ofis koltuklarındaki en son bilimsel gelişmeler hakkında değerli müşterilerimize bilgi verebilmektir. Bu yeni gelişimin temeli, şirket tarihimizin en geniş kapsamlı ergonomi araştırmasına dayanmasıdır. Bu araştırma son birkaç yıl içinde kendi bünyemizdeki araştırma ekibimiz ve enstitülerde görev alan bilim adamları tarafından ortak bir çalışma ile yürütülmüştür.

Bugüne kadar eğer bütün ofis koltuklarının aynı olduğuna inandıysanız, bu tanıtımı okuduktan sonra bunun tam tersi bir düşünceye ikna olabilirsiniz. Yeni bilimsel gerçeklerin karşı koyulmaz doğasının sizi ikna etmesine izin verin. Bu bilimsel araştırmaların sonucu, yeni bir ergonomik ürünün gelişiminin başlangıç noktasıdır.

Geliştirilen bu ürünün adı "Glide-Tec®" tir.

"Glide-Tec®", en son bilimsel araştırmalar ve en son ergonomik buluşlar üzerine geliştirilen bir ofis koltuğu teknolojisidir. Biz bu devrim yaratan teknolojiyi, çalışanların ofis ortamlarında daha sağlıklı oturmalarını sağlamak amacıyla geliştirdik. Ve biz buna "Active Comfort" dedik.

Biz "Active Comfort" ile yeni bir ofis koltuğu jenerasyonu için yeni standartlar oluşturuyoruz.

Paylaş