YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI

- Bu sitenin sahipliği ve işletmesi TCC-The Chair Company Büro Koltuk San. ve Tic. A.Ş.'ne aittir. Site hakkında her türlü soru, yorum, öneri ve şikayetinizi (0224) 411 01 90 nolu telefonu arayarak bildirebilirsiniz.

- Kendi tescilli ticari markalarımız dışında, site içerisinde adı geçen diğer ürün, marka, resim, logo, konsept ve şirket isimleri kendi sahiplerinin ticari markaları, ticari adları ve ticari tasarımları olup, bu sitede referans amaçlı kullanılmıştır.

- TCC-The Chair Company Büro Koltuk San. ve Tic. A.Ş., bu sitede yer alan tüm bilgilerin doğruluğunu temin etmek için gerekli her türlü çabayı göstermiş olup yazım hatalarından dolayı sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan tüm bilgi ve materyaller "olduğu gibi" dir ve açık veya örtülü anlamda herhangi bir garanti içermemektedir.

- Bu sitenin içeriğinin tamamı ve sunumu fikri ve sınai mülkiyet hakları ile koruma altındadır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntüleyebilir, ticari olmayan amaçlarla kullanabilir ancak TCC-The Chair Company Büro Koltuk San. ve Tic. A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın tüm bu bilgi, resim ve grafiklerin tamamını veya bir kısmını çoğaltamaz, değiştiremez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamazsınız. örnekleme ve referans amaçlı kullanılan konsept fotoğraflarını, ilgili kuruluşun izni olmadan tamamını veya bir kısmını çoğaltamaz, değiştiremez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamazsınız.

- Bu siteden elde edeceğiniz bilgilere dayanarak yapacağınız herhangi bir işlemden kaynaklanabilecek her türlü kayıp veya zarardan TCC-The Chair Company Büro Koltuk San. ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir. Bu siteye girişiniz veya kullanımınız sırasında kaynaklanabilecek virüs veya buna benzer problemlerden doğabilecek ve bilgisayarınızı etkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan TCC-The Chair Company Büro Koltuk San. ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.

- TCC-The Chair Company Büro Koltuk San. ve Tic. A.Ş. dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının ve diğer site içeriğinin güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve size siteye her girişinizde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye etmektedir.

- Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunabilir. TCC-The Chair Company Büro Koltuk San. ve Tic. A.Ş. diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

- Sitemizi kullanan tüm ziyaretçilerimiz; yukarıda açıklanan bilgi ve uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Paylaş